Menu

Agenda

jan 27

Open dag VSO VMBO en VSO praktijk

Kom kijken! Op zaterdag 27 januari houden de leerwegen VSO VMBO en VSO praktijk van onze mytylschool in Valkenburg open dag. Je bent van harte welkom tussen 11.00 en 14.00 uur. Zo kun je mee doen met verschillende praktijklessen, meer te weten komen over ons tijdens verschillende presentaties en onze school verder ontdekken!  

Het Voortgezet Speciaal Onderwijs van Adelante mytylschool is een school voor leerlingen van 12 tot 18 jaar met een lichamelijke en/of meervoudige beperking en voor leerlingen die langdurig ziek zijn. Onze school creëert ontwikkelingsmogelijkheden die op de toekomst van de leerling gericht zijn. Het doel is dat de leerlingen zo zelfstandig mogelijk functioneren en presteren binnen een vervolgopleiding, in (aangepast) werk of in een beschermde omgeving.

Meer weten? Klik dan op deze link: http://bit.ly/2AoWLfH. Hopelijk zien we je op 27 januari!

 

Poster Open Dag VSO

<toon volledige agenda